ZABEZPIECZENIE  LAKIERU  SAMOCHODU

to  ochrona  Twojej  inwestycji  przed  uszkodzeniami,  najbardziej  TRWAŁYM  i  ZAAWANSOWANYM  technologicznie  produktem  na  rynku

CO TO JEST FOLIA OCHRONNA I W JAKIM CELU JĄ STOSUJEMY?

Folia zabezpieczająca lakier, to bezbarwna warstwa poliuretanowa o wysokim połysku, optycznie nie widoczna. Wierzchnia powłoka folii, posiada funkcję samo-regeneracji, aktywowaną ciepłem. Jej zadaniem jest ochrona lakieru Twojego samochodu przed codziennymi uszkodzeniami, takimi jak zadrapania, zarysowania, odpryskami lakieru. Chroni przed: żwirem, gryzem, solą, olejami, zabrudzeniami środowiskowymi: owadami, ptasimi  odchodami, żywicą z drzew. Folia jest odporna na odbarwienia i plamy. Nie żółknie pod wpływem promieniowania UV. 10 letnia gwarancja.

KTÓRE CZĘŚCI LAKIERU SAMOCHODU MOŻEMY CHRONIĆ?

zderzak, maska, błotnik, lusterko, reflektor, dach, drzwi, pilar, próg, wnęka klamki, krawędź drzwi, bagażnika, wnętrze.

JAK TO ROBIMY?

Posiadamy najbardziej precyzyjne wzory zabezpieczenia lakieru. Za pomocą oprogramowania i przy użyciu plotera, wycinamy odpowiednio dobrany wzór z folii. Tak przygotowany szablon, nanosimy na lakier samochodu, zapewniając bezpieczną i wolną od ryzyka instalację, eliminując konieczność i zagrożenia związane z cięciem ręcznym.

Proponujemy kilka wersji ZABEZPIECZENIA LAKIERU,  uzależnionych od warunków użytkowania i wymagań właściciela:

OCHRONA CZĘŚCIOWA

przedni zderzak, przednia część błotników, lampy, przednia część maski, lusterka,

OCHRONA STANDARDOWA

przedni zderzak, przednie błotniki, lampy, maska, lusterka, pilary, część dachu

OCHRONA PEŁNA

wszystkie elementy samochodu

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

TEST